Skip to main content

BART - Skup aut za gotówkę

Gwiazdki

Ocena: 100% - 21 votes

100%

Dodaj komentarz

Takie miejsce jak skup aut używanych umożliwiają sprzedaż aut lub motocykli w dowolnym stanie technicznym. Na terenie województwa pomorskiego możliwy jest dojazd do klienta i bezpłatna wycena pojazdu. Wycena nie zobowiązuje do zakupu, a dzięki niej sprzedający ma orientacyjną wiedzę o wartości pojazdu. Skup Aut Gotówka przygotowuje transakcje w oparciu o umowę kupna-sprzedaży. Skup aut osobowych zainteresowany jest także autami niesprawnymi i powypadkowymi. Dla wielu klientów niezwykle ważne jest, że możliwy jest skup aut za gotówkę

Strona internetowa należąca do firmy Skup aut Gotówka

Skup aut Bart zajmuje się odkupowaniem oraz sprzedażą samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W ofercie skupu można znaleźć także quady i motocykle.

Firma Bart nie zawiera umów komisowych, jednak podpisuje z klientem umowę kupna-sprzedaży. Dzięki niej możliwe jest zapewnienie sprzedającemu całkowitego zbycia się wszelkich zobowiązań do danego pojazdu. W skupie sprzedać możena samochody powypadkowe, zniszczone, niesprawne technicznie, czy też po firmach i leasingach.

Skup oferuje kompleksowe usługi, a pracownicy są specjalistami w swojej branży. Podczas wyceny każdego samochodu dokładane są wszelkie starania, aby zaproponować stawkę korzystną dla obu stron niezależnie od tego, o jakim samochodzie mowa. Przyjmowane są samochody wszystkich marek.

BART - Skup aut za gotówkę
Dębogórska 134
84-230 Rumia
Tel: 505 770 999

BART - Skup aut za gotówkę - przejdź na stronę

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.