Skip to main content

Awaria na A4? Zobacz ranking firm - Top 10 pomocy drogowych na autostradzie

Dodaj komentarz

Awaria samochodu na autostradzie zdarza się nawet doświadczonym kierowcom i zawsze stwarza niebezpieczną sytuację. Wystarczy, że zepsuje się silnik, pojazd złapie gumę lub nagle skończy się paliwo, a problemy gotowe. Na autostradzie obowiązują inne przepisy, wobec czego nie możesz poprosić kolegi czy innego kierowcy o odholowanie Twojego auta na lince. Często podróżujesz autostradą A4? Obawiasz się awarii? Zabezpiecz się! Zobacz ranking Top 10 pomocy drogowych na autostradzie, a w razie problemów szybko wezwiesz pomoc.

Ranking najlepszych pomocy drogowych na autostradzie A4

1. Pomoc Drogowa Jarex

Firma Jarex świadczy całodobową pomoc drogową na autostradzie A4, obwodnicy Wrocławia, drogach S5, S8 i innych. Obsługuje kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, tirów i autobusów. Odholowuje pojazdy na lawetach, naprawia je i zajmuje się wulkanizacją. Prowadzi mobilny serwis tirów. Oczekujesz, że pomoc drogowa błyskawicznie przyjedzie na miejsce awarii? Obawiasz się wysokich kosztów holowania auta? Skorzystaj z usług doświadczonej firmy Pomoc Drogowa Jarex oferującej profesjonalną pomoc na autostradzie A4 w każdej sytuacji i w przystępnej cenie.

Pomoc drogowa Jarex Wrocław

Pomoc drogowa Jarex Wrocław
Zakładowa 11X/10
50-231 Wrocław
Tel: 782 552 651

Pomoc drogowa na autostradzie A4

2. PDS24H Marek Chudzik

PDS24H Marek Chudzi oferuje nowoczesną pomoc drogową na autostradzie A4, A8 i na terenie Wrocławia. Dysponuje specjalistycznymi samochodami do przewozu różnego rodzaju pojazdów. Naprawia auta, zajmuje się holowaniem samochodów osobowych i ciężarowych. W zakres usług wchodzi mobilny serwis pojazdów i wulkanizacja.

Pomoc drogowa - autostrada

Laweta na autostradzie

3. Ciężarowa Pomoc Drogowa Wrocław 24H

Ciężarowa Pomoc Drogowa Wrocław 24H zapewnia profesjonalne holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i tirów do wybranego warsztatu na terenie Wrocławia. Dysponuje lawetami do przewozu pojazdów niesprawnych. Oferuje awaryjną mobilną wulkanizację. Dowozi paliwo kierowcom poruszającym się po Wrocławiu i na autostradzie A4.

Pomoc drogowa 24h Wrocław

Laweta pomocy drogowej

4. REGMAR Legnica

Firma Regmar z siedzibą w Legnicy specjalizuje się w pomocy drogowej i mechanice pojazdowej. Oferuje naprawy powypadkowe i holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów i ciężarówek. Zajmuje się transportem pojazdów na lawecie, ich awaryjnym otwieraniem i wyciąganiem samochodów z rowu. Prowadzi mobilny serwis ogumienia TIR.

REGMAR Pomoc Drogowa

Holowanie auta na autostradzie

5. Pomoc Drogowa – CAR PART

CAR PART to firma zlokalizowana w Chojnowie, przy autostradzie A4. Świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania pojazdów zepsutych i powypadkowych. Zakres usług obejmuje dowóz paliwa, wymianę opon i drobne naprawy na miejscu awarii. CAR PART jako doświadczona firma zapewnia sprawną pomoc na autostradzie A4 i drogach w okolicy.

Car Part Pomoc Drogowa

 Mobilny serwis na autostradzie

6. Pomoc Drogowa 24h Marcin Anduła

Firma Pomoc Drogowa 24h Marcin Anduła z siedzibą w Bolesławcu oferuje całodobowe wsparcie dla kierowców poruszających się autostradą A4, A18 i nie tylko. Działając na rynku od wielu lat, gwarantuje rzetelną pomoc w każdej sytuacji na drodze. W zakres usług wchodzi holowanie pojazdów, wymiana opon, transport lawetą – zarówno w kraju, jak i w Europie.

Pomoc Drogowa 24h A4

 Pomoc drogowa na trasie

 

7. AutoIP – pomoc drogowa

Firma AutoIP zapewnia fachową pomoc drogową na terenie kraju i poza granicami. Oferta obejmuje holowanie pojazdów, dowóz paliwa, transport samochodów osobowych, dostawczych i busów z zagranicy. Dzięki współpracy z warsztatami samochodowymi umożliwia szybką naprawę pojazdów i ich powrót na drogę.

Auto IP Pomoc Drogowa

Autostrada A4 Pomoc Drogowa

8. Pomoc Drogowa CarPol

CarPol to firma oferująca kompleksową pomoc drogową zarówno na autostradzie A4, jak i na terenie Gliwic, Opola i okolic. Na miejsce zdarzenia dociera szybko. Świadczy takie usługi jak holowanie pojazdów, transport lawetą, awaryjne otwieranie i odpalenie auta. Prowadzi mobilny serwis opon.

CARPOL Pomoc Drogowa

Laweta pomocy drogowej

9. Pomoc Drogowa Frania

Frania Serwis zapewnia sprawną pomoc na autostradzie A4 i na drogach lokalnych. W ramach całodobowego wsparcia dla kierowców oferuje też wulkanizację i serwis mobilny. Naprawia pojazdy osobowe na drogach i zajmuje się ich holowaniem – również z OC sprawcy.

FRANIA Serwis i Pomoc Drogowa Wrocław

Autostrada - laweta pomocy drogowej

 

10. Pomoc Drogowa PitStop

Pomoc Drogowa PitStop oferuje wsparcie w razie awarii samochodu na autostradzie A4 lub w okolicy. Zapewnia szybki dojazd na miejsce i rzetelną obsługę. Dysponuje lawetami i pojazdami zastępczymi. Naprawia auta osobowe, busy, autobusy i ciężarówki. Zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym pojazdów.

PitStop Pomoc Drogowa

Wsparcie pomocy drogowej na autostradzie

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.