Skip to main content

Awaria na A4? Zobacz ranking firm - Top 10 pomocy drogowych na autostradzie

Awaria samochodu na autostradzie zdarza się nawet doświadczonym kierowcom i zawsze stwarza niebezpieczną sytuację. Wystarczy, że zepsuje się silnik, pojazd złapie gumę lub nagle skończy się paliwo, a problemy gotowe. Na autostradzie obowiązują inne przepisy, wobec czego nie możesz poprosić kolegi czy innego kierowcy o odholowanie Twojego auta na lince. Często podróżujesz autostradą A4? Obawiasz się awarii? Zabezpiecz się! Zobacz ranking Top 10 pomocy drogowych na autostradzie, a w razie problemów szybko wezwiesz pomoc.

Ranking najlepszych pomocy drogowych na autostradzie A4

1. Pomoc Drogowa Jarex

Firma Jarex świadczy całodobową pomoc drogową na autostradzie A4, obwodnicy Wrocławia, drogach S5, S8 i innych. Obsługuje kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, tirów i autobusów. Odholowuje pojazdy na lawetach, naprawia je i zajmuje się wulkanizacją. Prowadzi mobilny serwis tirów. Oczekujesz, że pomoc drogowa błyskawicznie przyjedzie na miejsce awarii? Obawiasz się wysokich kosztów holowania auta? Skorzystaj z usług doświadczonej firmy Pomoc Drogowa Jarex oferującej profesjonalną pomoc na autostradzie A4 w każdej sytuacji i w przystępnej cenie.

Pomoc drogowa Jarex Wrocław

Pomoc drogowa Jarex Wrocław
Zakładowa 11X/10
50-231 Wrocław
Tel: 782 552 651

Pomoc drogowa na autostradzie A4

2. PDS24H Marek Chudzik

PDS24H Marek Chudzi oferuje nowoczesną pomoc drogową na autostradzie A4, A8 i na terenie Wrocławia. Dysponuje specjalistycznymi samochodami do przewozu różnego rodzaju pojazdów. Naprawia auta, zajmuje się holowaniem samochodów osobowych i ciężarowych. W zakres usług wchodzi mobilny serwis pojazdów i wulkanizacja.

Pomoc drogowa - autostrada

Laweta na autostradzie

3. Ciężarowa Pomoc Drogowa Wrocław 24H

Ciężarowa Pomoc Drogowa Wrocław 24H zapewnia profesjonalne holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i tirów do wybranego warsztatu na terenie Wrocławia. Dysponuje lawetami do przewozu pojazdów niesprawnych. Oferuje awaryjną mobilną wulkanizację. Dowozi paliwo kierowcom poruszającym się po Wrocławiu i na autostradzie A4.

Pomoc drogowa 24h Wrocław

Laweta pomocy drogowej

4. REGMAR Legnica

Firma Regmar z siedzibą w Legnicy specjalizuje się w pomocy drogowej i mechanice pojazdowej. Oferuje naprawy powypadkowe i holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów i ciężarówek. Zajmuje się transportem pojazdów na lawecie, ich awaryjnym otwieraniem i wyciąganiem samochodów z rowu. Prowadzi mobilny serwis ogumienia TIR.

REGMAR Pomoc Drogowa

Holowanie auta na autostradzie

5. Pomoc Drogowa – CAR PART

CAR PART to firma zlokalizowana w Chojnowie, przy autostradzie A4. Świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania pojazdów zepsutych i powypadkowych. Zakres usług obejmuje dowóz paliwa, wymianę opon i drobne naprawy na miejscu awarii. CAR PART jako doświadczona firma zapewnia sprawną pomoc na autostradzie A4 i drogach w okolicy.

Car Part Pomoc Drogowa

 Mobilny serwis na autostradzie

6. Pomoc Drogowa 24h Marcin Anduła

Firma Pomoc Drogowa 24h Marcin Anduła z siedzibą w Bolesławcu oferuje całodobowe wsparcie dla kierowców poruszających się autostradą A4, A18 i nie tylko. Działając na rynku od wielu lat, gwarantuje rzetelną pomoc w każdej sytuacji na drodze. W zakres usług wchodzi holowanie pojazdów, wymiana opon, transport lawetą – zarówno w kraju, jak i w Europie.

Pomoc Drogowa 24h A4

 Pomoc drogowa na trasie

 

7. AutoIP – pomoc drogowa

Firma AutoIP zapewnia fachową pomoc drogową na terenie kraju i poza granicami. Oferta obejmuje holowanie pojazdów, dowóz paliwa, transport samochodów osobowych, dostawczych i busów z zagranicy. Dzięki współpracy z warsztatami samochodowymi umożliwia szybką naprawę pojazdów i ich powrót na drogę.

Auto IP Pomoc Drogowa

Autostrada A4 Pomoc Drogowa

8. Pomoc Drogowa CarPol

CarPol to firma oferująca kompleksową pomoc drogową zarówno na autostradzie A4, jak i na terenie Gliwic, Opola i okolic. Na miejsce zdarzenia dociera szybko. Świadczy takie usługi jak holowanie pojazdów, transport lawetą, awaryjne otwieranie i odpalenie auta. Prowadzi mobilny serwis opon.

CARPOL Pomoc Drogowa

Laweta pomocy drogowej

9. Pomoc Drogowa Frania

Frania Serwis zapewnia sprawną pomoc na autostradzie A4 i na drogach lokalnych. W ramach całodobowego wsparcia dla kierowców oferuje też wulkanizację i serwis mobilny. Naprawia pojazdy osobowe na drogach i zajmuje się ich holowaniem – również z OC sprawcy.

FRANIA Serwis i Pomoc Drogowa Wrocław

Autostrada - laweta pomocy drogowej

 

10. Pomoc Drogowa PitStop

Pomoc Drogowa PitStop oferuje wsparcie w razie awarii samochodu na autostradzie A4 lub w okolicy. Zapewnia szybki dojazd na miejsce i rzetelną obsługę. Dysponuje lawetami i pojazdami zastępczymi. Naprawia auta osobowe, busy, autobusy i ciężarówki. Zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym pojazdów.

PitStop Pomoc Drogowa

Wsparcie pomocy drogowej na autostradzie

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Planuję właśnie sprzedanie samochodu na złom, ale całkowicie się na tym nie znam i szukam informacji jak się do tego przygotować. Dziękuję, że ktoś zdecydował się dodać taki poradnik! Na pewno pomoże wielu osobom w takiej sytuacji jak moja.
Dobrze wiedzieć, że skupy aut odkupią samochód, który nie jest w świetnym stanie technicznym. Jestem obecnie na etapie kupowania nowego samochodu i zastanawiam się, co zrobić ze starym... Muszę przyznać, że opcja ze skupem samochodów wydaje się warta rozważenia...
Świetny artykuł, wszystko jasno wyjaśnione, bez zbędnego lania wody. Teraz wiem, jakie dokumenty muszę przygotować do sprzedaży auta w skupie i jak to wszystko przebiega. Na pewno skorzystam, jak będę sprzedawał swoje auto. Dzięki!
Kornel 10 miesięcy temu Jakie usługi pełni pomoc drogowa?
Znakomity artykuł, który świetnie podsumowuje wszystkie kluczowe usługi oferowane przez pomoc drogową. Uważam, że warto byłoby jeszcze rozwinąć kwestię pierwszej pomocy mechanicznej na miejscu zdarzenia. Dzięki za świetne zorientowanie w temacie!
Antoni 1 lat temu Zasada Skup aut Poznań
Super skup sprzedaż trwała 10 minut Polecam