Skip to main content

Prezentujemy nowy ranking skupów aut w 2023

Prezentujemy nowy ranking skupów aut w 2023 roku. W tym roku na liście znalazło się aż 17 firm, które oferują skup aut za gotówkę na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiamy kilka czołowych firm z tego rankingu.

Skupy aut - ranking w Polsce 2023

1. autoskupkrakow24.pl 

To skup aut w Krakowie i okolicach, oferuje dojazd do klienta w kilka godzin od zgłoszenia, a także bezpłatną wycenę pojazdu. Przygotowuje transakcje na podstawie umowy kupna-sprzedaży i płaci gotówką od ręki.

2. Zasada Skup aut Poznań 

To działający w Poznaniu i okolicach skup aut oferuje rzetelną wycenę i szybką finalizację transakcji. Umowę i wszelkie czynności związane z transakcją można podpisać w domu klienta.

3. BART - Skup aut za gotówkę

Na terenie województwa pomorskiego oferuje dojazd do klienta i bezpłatną wycenę pojazdu. Skupuje auta i motocykle w każdym stanie technicznym, również niesprawne i powypadkowe. Płaci gotówką.

4. Skup aut Słupsk 

Jest to skup aut dostawczych i motocykli w Słupsku. Oferuje minimalne formalności i skup aut z roczników 2003-2018. Możliwa płatność gotówką lub przelewem na konto.

5. Skup aut Lębork 

To skup aut dostawczych, osobowych i motocykli w Lęborku oferuje korzystne warunki sprzedaży i minimum formalności. Skupuje auta po wycenie pracownika i płaci gotówką.

6. Skup aut Wejherowo 

To skup samochodów i motocykli używanych na terenie Wejherowa i okolic. Skupuje auta osobowe, dostawcze, taksówki, auta poflotowe, terenowe oraz quady i motocykle.

7. Skup aut MakTech 

Ten popularny skup aut cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Skupuje samochody używane, umożliwiając zarobek na pojazdach z niewielką wartością rynkową.

8. Skup aut Gdańsk

Firma oferuje skup aut za gotówkę na korzystnych warunkach. Skupuje auta osobowe i motocykle po bezpłatnej wycenie. Zapłata możliwa gotówką, przelewem lub wpłatą na konto.

9. Skup aut Gdynia 

To skup aut używanych oferuje bezpłatną wycenę i skup aut za gotówkę po spisaniu umowy kupna-sprzedaży. Skupuje auta i motocykle w każdym stanie technicznym.

10. Skup aut Trójmiasto 

Firma oferuje skup motocykli, samochodów używanych i aut dostawczych. Skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym i oferuje minimum formalności.

Poznaj nasz ranking skupów aut w 2023 roku

Ranking prezentuje różnorodność skupów aut w Polsce i ich atrakcyjne oferty. Jeśli planujesz sprzedać swój samochód, warto zwrócić uwagę na te firmy. Każdy z nich oferuje indywidualne podejście do klienta i korzystne warunki transakcji.

Kliknij i zobacz nasz
Ranking skupów aut 2023

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Planuję właśnie sprzedanie samochodu na złom, ale całkowicie się na tym nie znam i szukam informacji jak się do tego przygotować. Dziękuję, że ktoś zdecydował się dodać taki poradnik! Na pewno pomoże wielu osobom w takiej sytuacji jak moja.
Dobrze wiedzieć, że skupy aut odkupią samochód, który nie jest w świetnym stanie technicznym. Jestem obecnie na etapie kupowania nowego samochodu i zastanawiam się, co zrobić ze starym... Muszę przyznać, że opcja ze skupem samochodów wydaje się warta rozważenia...
Świetny artykuł, wszystko jasno wyjaśnione, bez zbędnego lania wody. Teraz wiem, jakie dokumenty muszę przygotować do sprzedaży auta w skupie i jak to wszystko przebiega. Na pewno skorzystam, jak będę sprzedawał swoje auto. Dzięki!
Kornel 7 miesięcy temu Jakie usługi pełni pomoc drogowa?
Znakomity artykuł, który świetnie podsumowuje wszystkie kluczowe usługi oferowane przez pomoc drogową. Uważam, że warto byłoby jeszcze rozwinąć kwestię pierwszej pomocy mechanicznej na miejscu zdarzenia. Dzięki za świetne zorientowanie w temacie!
Antoni 10 miesięcy temu Zasada Skup aut Poznań
Super skup sprzedaż trwała 10 minut Polecam