Skip to main content

Pomoc drogowa dla TIR na A4 - ranking firm - zobacz top 10

Jako kierowca samochodu ciężarowego często poruszasz się po autostradzie A4? Obawiasz się wypadku drogowego lub tego, że pojazd nagle odmówi posłuszeństwa w trakcie jazdy? Sprawdź, co trzeba zrobić w takiej sytuacji, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym kierowcom na drodze.

Najlepsza pomoc drogowa dla tirów na autostradzie

Jak wygląda wzywanie pomocy drogowej na autostradzie?

Awaria samochodu ciężarowego na autostradzie, ze względu na jego wagę i wymiary, to poważny problem. Stwarza zagrożenie nie tylko dla Ciebie, ale i dla innych użytkowników ruchu drogowego. Dlatego zabezpiecz się zawczasu na wypadek takiej sytuacji i zapisz sobie numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej dla TIR na autostradzie A4. Fachowcy przyjadą na miejsce zdarzenia bez względu na pogodę czy porę dnia i za pomocą zaawansowanej technicznie lawety odholują pojazd do najbliższego punktu naprawczego, rozwiązując tym samym Twój problem.

Jak się zachować w przypadku awarii ciężarówki na autostradzie?

Warto jednak wiedzieć, jak dokładnie zachować się w takiej sytuacji, żeby stwarzać jak najmniejsze zagrożenie na drodze. Po zauważeniu awarii pojazd powinien zostać jak najsprawniej zatrzymany na pasie awaryjnym, jak najbliżej bariery ochronnej. W celu zapewnienia widoczności należy włączyć światła awaryjne, a samemu założyć kamizelkę odblaskową i bardzo ostrożnie wysiąść z ciężarówki. Następnie za pojazdem powinien zostać umieszczony trójkąt ostrzegawczy, żeby inni kierowcy byli świadomi zaistnienia awarii. Dopiero po tak wykonanym procederze można wezwać pomoc.

Poznaj top 10 firm oferujących pomoc drogową dla TIR na autostradzie A4.

1. Pomoc Drogowa Jarex Wrocław

Pomoc Drogowa Jarex Wrocław oferuje całodobowe wsparcie dla kierowców aut osobowych, ciężarowych, TIR-ów i autobusów. Swoje usługi świadczy na:

  • autostradzie A4,
  • obwodnicy Wrocławia,
  • drogach S5, S8,
  • poza granicami kraju.

Jako zespół doświadczonych fachowców w krótkim czasie przybywa na miejsce awarii i pomaga kierowcom nawet w najtrudniejszych sytuacjach na drogach.

Specjalizując się w pomocy drogowej dla TIR na autostradzie A4, dysponuje nowoczesnym sprzętem i specjalistycznymi holownikami dla TIR-ów, pojazdów ciężarowych i autobusów. Prowadzi mobilny serwis TIR. Oczekujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy w razie awarii TIR-a na autostradzie A4? Wybierz Pomoc Drogową Jarex z Wrocławia. Poznaj szczegóły oferty i zapisz sobie dane kontaktowe.

Pomoc drogowa Jarex Wrocław
Zakładowa 11X/10
50-231 Wrocław
Tel: 782 552 651
www: www.pomocdrogowatirwroclaw.pl

Pomoc drogowa Jarex Wrocław

2. Kamido

Kamido to firma specjalizująca się w pomocy drogowej na autostradzie A4 w okolicach Wrocławia, Opola i Katowic. Pomaga też kierowcom aut osobowych, dostawczych i TIR-ów z innych części kraju. Posiadając sprzęt do holowania samochodów ciężarowych, oferuje profesjonalne holowanie TIR-ów, naczep, autokarów i wyciąganie tego typu pojazdów z trudno dostępnych miejsc. Zapewnia różne modele samochodów zastępczych. Dzięki współpracy z warsztatami i sieciami naprawczymi, Pomoc Drogowa Kamido gwarantuje przystępne ceny usług. 

KAMIDO Pomoc Drogowa Opole Autostrada A4
ul. Pużaka 25
45-272 Opole
Tel. 883 722 222

Kamido - pomoc drogowa dla ciężarówek

3. MS-CAR

Firma MS-CAR oferuje profesjonalną pomoc drogową i holowanie pojazdów na autostradzie A4 w okolicach Wrocławia, Opola, Gliwic i nie tylko. Dysponuje autolawetą i holownikami przystosowanymi do przewozu różnego typu pojazdów, w tym TIR-ów. Oprócz holowania TIR-ów umożliwia wypożyczenie samochodu zastępczego i przeładunek towaru na miejscu awarii. Świadczy usługi z zakresu kompleksowej pomocy drogowej i mechaniki pojazdowej. Prowadząc mobilny warsztat samochodowy, dowozi paliwo, wymienia koła i naprawia auta na drogach. 

MS-CAR
ul. Młyńska 13A
Jełowa 46-024
Tel: 600 600 226

MS-CAR - holowanie tir Wrocław

4. BraciaKural

BraciaKural to profesjonalna i całodobowa pomoc drogowa dla kierowców poruszających się autostradą A4 i innymi drogami Polski południowej. Posiadając specjalistyczne holowniki i autolawety, firma realizuje nawet najbardziej wymagające zlecenia z zakresu pomocy drogowej. Oferuje bezpieczne holowanie TIR-ów, samochodów dostawczych, osobowych, pojazdów rolniczych i maszyn budowlanych. Wyciąga pojazdy z zasp śnieżnych, błota i rowów. Zapewnia indywidualną wycenę każdej usługi.

BraciaKural
Sufczyn 346
32-852 Dębno
Tel: 664 755 018

BraciaKural - pomoc drogowa tir

5. Pomoc Drogowa Autostrada A4

Firma Pomoc Drogowa Autostrada A4 kieruje swoją ofertę do użytkowników śląskiego odcinka A4 i innych dróg na południu Polski. Zapewnia szybki dojazd na miejsce awarii i indywidualne podejście do każdego zdarzenia na drodze. Zajmuje się profesjonalnym holowaniem TIR-ów, aut osobowych i innych pojazdów za pomocą odpowiednich holowników. Świadczy usługi mechaniczne, wulkanizacyjne — wymienia koła na drogach i wykonuje mobilną diagnostykę komputerową pojazdów. Działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Pomoc Drogowa Autostrada A4
Tel: 510 233 439

Pomoc drogowa autostrada A4

6. Globus-Hol

Globus-Hol Pomoc Drogowa to firma świadcząca pomoc drogową w Krakowie, na obwodnicy Krakowa i na autostradzie A4. Gwarantuje fachowe wsparcie dla kierowców:

  • aut osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • samochodów ciężarowych,
  • TIR-ów,
  • autobusów.

Prowadząc mobilny serwis TIR, umożliwia naprawę samochodów na miejscu awarii. Oferuje serwis i wymianę opon na drodze, przepompowanie paliwa, awaryjne otwieranie samochodów i nie tylko. Dysponuje profesjonalnym sprzętem do holowania TIR-ów, maszyn budowlanych i innego typu pojazdów.

Globus-Hol
ul. Orzechowa 7
30-422 Kraków
Tel: 502 950 019

Globus-Hol - autolaweta Wrocław

7. TIR Mobile Service

TIR Mobile Service oferuje szybką pomoc drogową dla kierowców na drogach Krakowa, na autostradzie A4 i nie tylko. Działając przez całą dobę, zapewnia szybki dojazd na miejsce kolizji lub wypadku, udzielenie pomocy przedmedycznej i zabezpieczenie mienia. Prowadzi auto serwis stacjonarny i mobilny dla samochodów osobowych, TIR-ów, dostawczych i ciężarowych. Umożliwia szybką wymianę opon i prostowanie felg na drodze. Oferuje bezpieczne holowanie TIR-ów i innego typu pojazdów na autostradzie A4.

Globus-Hol
ul. Orzechowa 7
30-422 Kraków
Tel: 502 950 019

Tir Mobile Service - całodobowa pomoc drogowa

8. AM Auto

AM Auto świadczy kompleksową pomoc drogową na autostradzie A4 w okolicach Krakowa. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w holowaniu TIR-ów i samochodów ciężarowych przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Gwarantuje fachowe wsparcie w każdej sytuacji na drodze zarówno dla kierowców indywidualnych, jak i firm transportowych. Zajmuje się wyciąganiem pojazdów z rowów, awaryjnym odpalaniem samochodów i dostarcza auta zastępcze z OC sprawcy. Wymienia koła na trasach i dowozi kierowcom paliwo.

AM Auto Pomoc Drogowa
ul. Mała Góra 14c/73
30-438 Kraków
Tel: 600 600 452

AM Auto - pomoc drogowa 24h

9. Drogowa Pomoc

Firma Drogowa Pomoc oferuje profesjonalne wsparcie dla kierowców na drogach Małopolski, Śląska, innych części Polski i krajów ościennych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zapewnia szybką pomoc drogową na autostradzie A4 i nie tylko. Dysponując niezawodnym sprzętem — holownikiem i autolawetą, umożliwia bezpieczne holowanie połączonych z przyczepą TIR-ów, aut osobowych i dostawczych. Prowadzi mobilny warsztat samochodowy i wykonuje drobne naprawy pojazdów na drogach.

Drogowapomoc.com.pl - Laweta24h
Tel:  500 699 447

Drogowa pomoc - holowanie Wrocław

10. Szczurek Garage

Szczurek Garage z siedzibą w Zabrzu to nie tylko całodobowa pomoc drogowa na terenie Dolnego Śląska, ale także wypożyczalnia pojazdów i skup samochodów używanych. Jako zespół doświadczonych mechaników firma szybko przybywa na miejsce awarii i udziela fachowej pomocy. Drobne naprawy z zakresu mechaniki lub wulkanizacji wykonuje na miejscu. Posiadając profesjonalny i nowoczesny sprzęt, oferuje całodobowe holowanie TIR-ów, aut ciężarowych i osobowych na autostradzie A4 i innych drogach Dolnego Śląska. Gwarantuje indywidualną wycenę.

Centrum samochodowe Szczurek Garage
ul. Plut. R. Szkubacza 10
41-810 Zabrze
Tel: 32 888 66 60

Szczurek Garage - pomoc drogowa autostrada A4
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Planuję właśnie sprzedanie samochodu na złom, ale całkowicie się na tym nie znam i szukam informacji jak się do tego przygotować. Dziękuję, że ktoś zdecydował się dodać taki poradnik! Na pewno pomoże wielu osobom w takiej sytuacji jak moja.
Dobrze wiedzieć, że skupy aut odkupią samochód, który nie jest w świetnym stanie technicznym. Jestem obecnie na etapie kupowania nowego samochodu i zastanawiam się, co zrobić ze starym... Muszę przyznać, że opcja ze skupem samochodów wydaje się warta rozważenia...
Świetny artykuł, wszystko jasno wyjaśnione, bez zbędnego lania wody. Teraz wiem, jakie dokumenty muszę przygotować do sprzedaży auta w skupie i jak to wszystko przebiega. Na pewno skorzystam, jak będę sprzedawał swoje auto. Dzięki!
Kornel 10 miesięcy temu Jakie usługi pełni pomoc drogowa?
Znakomity artykuł, który świetnie podsumowuje wszystkie kluczowe usługi oferowane przez pomoc drogową. Uważam, że warto byłoby jeszcze rozwinąć kwestię pierwszej pomocy mechanicznej na miejscu zdarzenia. Dzięki za świetne zorientowanie w temacie!
Antoni 1 lat temu Zasada Skup aut Poznań
Super skup sprzedaż trwała 10 minut Polecam